Praca dla kierowcy C+E (system 2/2)

LTS Logistik GmbH Zobacz profil
Praca w Polsce Kostrzyn nad Odrą (Lubuskie)
Mapa
STANOWISKO
Kierowca / Dostawca
MIEJSCE PRACY
Praca stacjonarna
TYP UMOWY
Umowa o pracę
WYMIAR PRACY
Pełny etat
WYNAGRODZENIE
14 000 - 16 000 zł brutto/mies.
Oferta ważna 28 dni
do 27.05.2024 01:05

Obecnie rozbudowujemy nasze zespoł w i szukamy pracowników na stanowisko

kierowca CE na zlecenie dla Deutsche Post w okolicy Berlina (Rüdersdorf)

12 TONÓWKA Z PRZYCZEPĄ NA SKRĘTNEJ OSI

Zakres obowiązków

  • do zadań należy załadunek, rozwóz i rozładunek wózkow pocztowych / kontenerów,
  • praca od poniedziałku do piątku i co druga sobota pracująca.

Wymagania

  • aktualne prawo jazdy,
  • karta kierowcy.

Oferujemy

  • szybki proces rekrutacji,

  • niezobowiązujący dzień próbny,

  • niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą (LTS Logistik),

  • staranne wdrożenie do pracy,

  • pracę w sympatycznym zespole,

  • stabilność zatrudnienia,

  • staranne rozliczenie,

  • nocleg w aucie.

Wynagrodzenie miesieczne 1500 Euro netto/na reke.

Informacje o naszej firmie znajdą Państwo na stronie ltslogistik.de

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48794429102 (WhatsApp działa na numerze +4917646529520).

LTS Logistik GmbH jest firmą transportową działającą na terenie Niemiec od 2015 roku. Sercem naszej firmy jest flota 300 nowoczesnych pojazdów ciężarowych i ponad 200 zatrudninych kierowców, dzięki którym realizujemy zlecenia dla klientów takich jak Schenker, Dachser, Amazon, Deutsche Post, DPD, Nagel, Netto, Penny.
Mechanika / Lakiernictwo
z nami od 2022 roku
Masz pytanie odnośnie oferty?