Oferta pracy Praca dla kierowcy C+E (system 2/2)

Praca dla kierowcy C+E (system 2/2)

LTS Logistik GmbH
Polska, Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą Kierowca / Dostawca
Umowa o pracę Pełny etat 14 000 - 16 000 zł brutto/mies. Oferta ważna 12 dni
Kontakt: 794 429 102

Obecnie rozbudowujemy nasze zespoł w i szukamy pracowników na stanowisko

kierowca CE na zlecenie dla Deutsche Post w okolicy Berlina (Rüdersdorf)

12 TONÓWKA Z PRZYCZEPĄ NA SKRĘTNEJ OSI

Zakres obowiązków:

  • do zadań należy załadunek, rozwóz i rozładunek wózkow pocztowych / kontenerów,

  • praca od poniedziałku do piątku i co druga sobota pracująca.

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy,

  • karta kierowcy.

Oferujemy:

  • szybki proces rekrutacji,

  • niezobowiązujący dzień próbny,

  • niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą (LTS Logistik),

  • staranne wdrożenie do pracy,

  • pracę w sympatycznym zespole,

  • stabilność zatrudnienia,

  • staranne rozliczenie,

  • nocleg w aucie.

Wynagrodzenie miesieczne 1500 Euro netto/na reke.

Informacje o naszej firmie znajdą Państwo na stronie ltslogistik.de

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48794429102 (WhatsApp działa na numerze +4917646529520).

Opublikowano: 18 dni temu
Odsłon: 92