Grand Sp. z o.o. Sp. k.

Pracodawca Grand Sp. z o.o. Sp. k.
Praca w Polsce

Głogów

(Dolnośląskie)
Transport / Spedycja / Logistyka
od 101 do 200 prac.

Płynność i zachowanie porządku łańcucha dostaw to niezwykle istotny element funkcjonowania większości firm – zarówno tych mniejszych, jak i dużych przedsiębiorstw. Firma Grand Logistics od 1999 roku efektywnie i z sukcesem świadczy krajowe i międzynarodowe usługi transportowe, odbierając i dostarczając terminowo różnego typu towary w licznych lokalizacjach. Korzystając z naszych usług, Klienci zyskują gwarancję najwyższej jakości i rzetelności. Na każdym etapie działania dbamy o zachowanie standardów i norm - monitorujemy naszą pracę od przyjęcia zamówienia aż po zakończenie wykonania usługi, co w sytuacjach nietypowych pozwala natychmiast reagować i od razu wdrażać nowe, skuteczne rozwiązania. Dzięki temu zlecenia zostają wykonane w ustalonym terminie.

 

 

Licząca kilkadziesiąt pojazdów flota przewiezie szybko, sprawnie, bezpiecznie i terminowo ładunki całopojazdowe oraz drobnicowe różnej kategorii m.in. wymagającą odpowiednich warunków temperaturowych żywność i inne przesyłki w tym materiały ADR. Nasi kierowcy są odpowiednio przeszkoleni, posiadają wiedzę na temat określonych, restrykcyjnych zasad przewozu towarów niebezpiecznych i sposobów postępowania w awaryjnych sytuacjach. Grand Logistics dokonuje również przewozów międzynarodowych, dostarczając i odbierając towary z obszaru całej Europy. W skład naszego zespołu wchodzą osoby z bardzo dobrą znajomością wspólnotowych oraz pozaunijnych regulacji prawnych dotyczących przewozów drogowych, a także doświadczeni w pracy poza granicami kierowcy ze znajomością języków obcych. Na obszarze UE wykonujemy także usługę kabotażu.

 

Współpraca z Grand Logistics - stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą z doświadczeniem - to możliwość pracy w przyjaznym środowisku i szanse rozwoju kwalifikacji zawodowych. Jeśli Twoje zainteresowania zawodowe związane są z transportem i chcesz dołączyć do naszego zespołu, by zaangażować się w ciekawą i pełną wyzwań pracę, skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe
Grand Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Piastowska 5
67-200
Głogów
NIP: 6932041064
REGON: 391060335
KRS: 391060335
JOB ALERT
Bądź na bieżąco z ofertami
Grand Sp. z o.o. Sp. k.