Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!
Oferta pracy Technik Utrzymania Ruchu

Technik Utrzymania Ruchu

HRhub Sp. z o.o. Wałbrzych (Dolnośląskie)
Mapa
4 690 - 6 550 zł brutto / mies.
Specjalista (Mid)
Umowa o pracę
Pełny etat
11 dni do końca
Wymagane doświadczenie: Tak
Praca w godzinach nocnych: Tak
Elastyczny czas pracy: Nie
Praca zmianowa: Tak

Jeśli interesuje Cię praca w firmie, której filozofia opiera się na dwóch głównych filarach:

-na koncepcji ciągłego rozwoju,

-na szacunku dla innych, który gwarantuje dobrą współpracę w zespole,

to zapraszamy do Zespołu, który tworzymy!

Zakres obowiązków:
  • programowanie maszyn i robotów (sterowniki CNC i PLC Siemens)
  • realizowanie przeglądów, napraw oraz usuwanie awarii
  • dbałość o sprawne funkcjonowanie maszyn i urządzeń
Wymagania:
  • minimum średnie wykształcenie techniczne (mile widziane: elektryk, automatyk oraz mechatronik)
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w Utrzymaniu Ruchu
  • wiedza techniczna na temat sterowników PLC, obrabiarek CNC oraz związana z elektryką i automatyką
Oferujemy:
  • stabilne wynagrodzenie 4 690 - 6 550zł brutto + dodatki | od kwietnia podnosimy wynagrodzenie!
  • dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce
  • kartę Multisport
  • dofinansowana oferta leasingowa niezawodnej marki samochodów
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich
  • całodobowy gabinet medyczny w firmie
Dodano: 19 dni temu
ID: 27355  |  Odsłon: 37
27355/m_KEDPptst1JkUMaj.webp
52-403 Wrocław, ul. Jordanowska 76/28
Dodatkowe informacje
System wynagrodzeń: Stała podstawa + premia
Tryb wynagrodzeń: miesięczne
Praca w dni robocze, soboty, niedziele, święta, weekendy