Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!
Oferta pracy Sprzedawca - Doradca Klienta Rarytasy

Sprzedawca - Doradca Klienta Rarytasy

Rarytasy Dolnośląskie Wrocław (Dolnośląskie)
Mapa
Kasjer / Sprzedawca
Umowa o pracę
Pełny etat
18 dni do końca
Wymagane doświadczenie: Nie
Elastyczny czas pracy: Tak
Praca zmianowa: Tak

Praca w delikatesach z produktami tradycyjnymi, regionalnymi i ekologicznymi Rarytasy Dolnośląskie na stanowisku Sprzedawca / Doradca Klienta. Szukamy osoby na pełen etat - lokalizacja Biskupin (ul. Olszewskiego 99) lub Ołtaszyn (ul. Strachowskiego 45).

Zakres obowiązków:
  • obsługa Klienta,
  • przyjmowanie i wykładanie towaru,
  • dbanie o estetyczny wygląd ekspozycji oraz sklepu.

Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • elastyczne godziny pracy - grafik układamy wspólnie,
  • umowę o pracę lub zlecenie - wedle życzenia,
  • rozszerzony pakiet medyczny Medicover,
  • rabat pracowniczy na zakupy w Rarytasach,
  • pracę z pozytywnymi ludźmi.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rarytasy Dolnośląskie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko "

Dodano: 42 dni temu
ID: 25061  |  Odsłon: 60