Specjalista ds. marketingu

INDIA COSMETICS Sp. z o.o. Zobacz profil
Praca w Polsce Gądki (Wielkopolskie)
Mapa
STANOWISKO
Specjalista (mid)
MIEJSCE PRACY
Praca stacjonarna
WAKATY
do 3 kandydatów
TYP UMOWY
Umowa o pracę
WYMIAR PRACY
Pełny etat
Oferta ważna 6 dni
do 26.04.2024 00:04

Poszukujemy osoby, która będzie zajmować się szeroko/ściśle rozumianym marketingiem / PR / e-commerce w Naszej spółce - osoby, która będzie samodzielna oraz przejawiająca inicjatywę! Praca w biurze, od poniedziałku do piątku (7:00-15:00), w Gądkach, ul. Dworcowa 8A. Dogodny dojazd (biuro mieści się przy samej S11) lub PKP (Dworzec Główny PKP Poznań) lub (PKP Starołęka) do (PKP Gądki).

Zakres obowiązków

  • zajmowanie się reklamą Naszej Spółki (dodawanie postów na FB/organizowanie konkursów aktywizujących potencjalnych odbiorców, naszych produktów/dbanie o propagowanie treści - zachęcających do zakupu naszych produktów/dodawanie ciekawych opisów na stronie/inne działania reklamowe, aby India była widoczna na zewnątrz) - przynoszącą efekty;

  • dbanie o format/przejrzystość/aktualizację naszej strony internetowej;

  • moderowanie oraz pozycjonowanie strony www.; wymagamy znajomości niezbędnych do tego narzędzi (Google Ads / SEO) - wymagane;

  • tworzenie grafik - np. etykiet na poszczególne produkty;

  • działania marketingowe, które będą widocznym wsparciem dla Naszego działu sprzedaży;

  • aktywne uczestnictwo w procesie wdrażania nowych produktów oraz aktywne szkolenie Naszych sprzedawców;

  • dążenie do zwiększenie sprzedaży Naszych produktów konopnych!

  • ścisła współpraca z działem sprzedaży - wsparcie tego działu.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju;

  • stabilny system wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie;

  • pracę w młodym oraz dynamicznym zespole;

  • miłą atmosferę w pracy;

  • przejrzyste zasady pracy oraz oczekiwań, co do pracy kandydata;

  • możliwość realizacji własnych pomysłów - zgodnych z przyjętą polityką spółki;

  • wynagrodzenie: 4 300 - 5 000 zł brutto / netto / miesiąc - w zależności od doświadczenia, z możliwością rozwoju.

Kim powinieneś być?

  • osobą niesamowicie kontaktową - ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz nie tylko;

  • samodzielną;

  • nastawioną na sukces i rozwój;

  • przejawiającą inicjatywę;

  • patrzącą dość szeroko na działania marketingowe, zestawione ze sprzedażą naszych produktów;

  • zaangażowaną - chcącą poznać Naszą spółkę / Nasze produkty;

  • posiadającą doświadczenie w marketingu;

  • ze znajomością programów graficznych;

Jesteśmy polskim liderem w zakresie uprawy i przetwórstwa konopi włóknistej, z której produkujemy rozmaite artykuły kosmetyczne i spożywcze. Nasze BIURO mieści się b. blisko Poznania - tylko 3 km! - Gądki (idealny dojazd autem lub pociągiem z dworca głównego w Poznaniu).
Zdrowie / Uroda
21-50 pracowników
z nami od 2023 roku
Masz pytanie odnośnie oferty?