Revit HVAC + Elec - BIM Koordynator

BIM Amer Agha Zobacz profil
Praca w Polsce Wrocław (Dolnośląskie)
Mapa
STANOWISKO
Ekspert
MIEJSCE PRACY
Praca zdalna
Praca hybrydowa
WAKATY
do 5 kandydatów
TYP UMOWY
Umowa o pracę
WYMIAR PRACY
Pełny etat
WYNAGRODZENIE
8000 - 16000 zł netto / mies.
REKRUTACJA
Rekrutacja online
REKRUTACJA
praca od zaraz!
Oferta ważna 17 dni
do 25.05.2024 08:05

Opis Stanowiska

  • Modelowanie 3D na podstawie detali, instrukcji lub markup'ów,
  • Produkcja rysunków 2D wykonawczych jako finalny etap koordynacji 3D,
  • Czasami zdarzy się potrzeba produkcji rysunków 2D w oprogramowaniu AutoCAD,
  • Koordynacja systemów instalacji mechaniczno-elektrycznych oraz sanitarnych. Tzw. MEP. w AutoCAD i Revit

Wymagania

  • Wymagane doświadczenie w pracy z Revitem, minimum 2 lata,
  • Wymagane doświadczenie w pracy z AutoCAD, minimum 2 lata,
  • Dobra znajomość pakietu MS,
  • Znajomość Navisworks i procedur wykrywania kolizji to bardzo miły dodatek. Jeśli nie posiadasz, to nauczę ????,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i tworzenia detali,
  • Własny sprzęt IT na rozpoczęcie współpracy w okresie próbnym. Po sukcesywnym okresie próbnym, zapewnie sprzęt najwyższej jakości.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 8-16k netto. W zależności od kwalifikacji.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Po okresie próbnym, laptop firmowy

Miejsce Pracy: Wrocław, Polska.

Zainteresowanych proszę o kierowanie CV na amer@artificialmodelling.com.

Dodatkowe informacje
System wynagrodzeń:
Stała podstawa
Wymagane doświadczenie:
Tak
Elastyczny czas pracy: Tak
Praca w godzinach nocnych: Możliwa
Tryb wynagrodzeń: miesięczne
Godziny pracy 8:00 - 17:00
Praca w dni robocze
Praca zmianowa: Nie
Artificial Modelling to wiodący dostawca usług zarządzania projektami technicznymi i BIM w Polsce, pracujący nad projektami unijnymi. Realizujemy projekty w zakresie hiper skalowalnych centrów danych, przemysłu, farmacji, opieki zdrowotnej, centr handlowych, szkól i innych sektorów, obejmujących szereg kluczowych dyscyplin, w tym kompleksowe projektowanie, zabezpieczenia przeciwpożarowe, instalacje mechaniczne i elektryczne oraz dachownictwo i fasady.Chcę dodać wartościową osobę do drużyny aby firma mogła się rozwijać w miłej i przyjemnej atmosferze. To nie jest miejsce w której tylko praca się liczy a samopoczucie jest najważniejsze.
Grafika / Twórczość
z nami od 2024 roku
Masz pytanie odnośnie oferty?