Pracownik sprzątający - 1/2 etatu

Expert Beton Sp. z o.o. Zobacz profil
Miękinia (Dolnośląskie)
Mapa
Praca stacjonarna
Pracownik fizyczny
Umowa zlecenie
Niepełny etat
Oferta ważna 19 dni
Opis stanowiska:
  • sprzątanie szatni, łazienek pracowniczych,
  • sprzątanie powierzchni biurowych,
  • sprzątanie zaplecza socjalnego,
  • kontrolowanie stanów środków czystości.
Wymagania:
  • energia i chęć do pracy,
  • dokładność.
Oferujemy:
  • praca na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku (w godzinach popołudniowych),
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
Dodatkowe informacje
Wymagane doświadczenie: Mile widziane
Firma Expert Beton sp. z o.o. jest producentem prefabrykatów betonowych. W naszej ofercie galanterii betonowej znajdziecie Państwo schody wewnetrzne i zewnętrzne, proste i zabiegowe, balkony pełne, podwaliny, stopy fundamentowe, donice i szereg innych. Nasze działania obejmują projektowanie, wytwarzanie oraz transport na budowę. Wychodząc na przeciw naszym klientom dostosowujemy się do ich indywidualnych potrzeb produkując prefabrykaty betonowe w pełni dopasowane do potrzeb zamawiającego.
Masz pytanie odnośnie oferty?
Produkcja / Przemysł
Z nami od 2022 roku
JOB ALERT
Powiadomienia o podobnych
ofertach pracy