Praca w e-commerce, obsługa klienta j. niemiecki

LUKMEBEL Sp. z o.o. Zobacz profil
Praca w Polsce Łęka Opatowska (Wielkopolskie)
Mapa
STANOWISKO
Młodszy specjalista (junior)
MIEJSCE PRACY
Praca hybrydowa
TYP UMOWY
Umowa o pracę
WYMIAR PRACY
Pełny etat
WYNAGRODZENIE
6 500 - 9 500 zł brutto/mies.
Oferta ważna 5 dni
do 24.04.2024 22:04

Firma LUKMEBEL sp. z o.o. z siedzibą w Łęcę Opatowskiej

zatrudni osobę do pracy w dziale e-commerce na stanowisko obsługi klienta w języku niemieckim.

Zakres obowiązków

  • obsługa zamówień,

  • mailowa i czasami telefoniczna obsługa klienta,

  • obsługa platform sprzedażowych,

  • tworzenie ofert.

Poszukiwane kompetencje:

  • znajomość portali sprzedażowych (amazon, otto, kaufland itp.)
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość przyuczenia i rozwoju.
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • możliwość wykonywania lepiej płatnych nadgodzin

KANDYDATÓW ZAPRASZAMY

  • do składania CV przez portal,
  • do kontaktu telefonicznego 601 332 778,
  • do wizyty w siedzibie naszej firmy. Łęka Opatowska, ul. Rakowska 1
Dodatkowe informacje
Wymagane doświadczenie:
Nie
Zajmujemy się produkcją i dystrybucją nowoczesnych mebli, nieprzerwanie dążymy do spełnienia wszystkich potrzeb naszych Klientów. Powstałe meble nie tylko cieszą oczy, ale również zachwycają swoją niezawodną jakością i funkcjonalnością. Różnorodne i ciekawe wzornictwo gwarantuje korzystne zaplanowanie aranżacji każdego wnętrza domu.
Produkcja / Przemysł
51-100 pracowników
z nami od 2023 roku
Masz pytanie odnośnie oferty?