Praca na budowie Niemcy - murarz / cieśla

KAMAR Sp. z o.o. Sp.k. Zobacz profil
Praca w Niemczech Stuttgart (Niemcy)
Mapa
Praca stacjonarna
Pracownik fizyczny
Umowa o pracę
Pełny etat
PLN
12 000 - 14 000 zł brutto/mies.
Rekrutacja online
Praca od zaraz
Oferta ważna 4 dni
Zakres obowiązków:
  • murowanie obiektów budowlanych,
  • praca z rysunkiem technicznym,
  • szalowanie stropu.
Wymagania:
  • minimum 1-rok doświadczenia w pracy na budowie,
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania planów,
  • własny środek transportu przynajmniej u dwóch osób,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • umowę o pracę + atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • dopłatę do zakwaterowania, pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów,
  • stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora. dodatki do paliwa dla kierowców,
  • organizacja wyjazdu + pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy.
Dodatkowe informacje
Wymagane doświadczenie: Tak
Praca w godzinach nocnych: Nie
Praca w dni robocze, soboty
Realizujemy zamówienia kubaturowe takie jak: budynki wielorodzinne, obiekty handlowe, usługowe, produkcyjne, przemysłowe oraz sportowe. W dużej mierze wykonujemy projekty związane z wytworzeniem gotowych elementów betonowych – prefabrykacja betonowa. Współpracujemy z kontrahentami na terenie Polski, Niemiec, Austrii. Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi prawnikami oraz radcami finansowymi możemy realizować nasze plany.
Masz pytanie odnośnie oferty?
Budownictwo / Remonty
Z nami od 2022 roku
JOB ALERT
Powiadomienia o podobnych
ofertach pracy