Praca | Pracownik Porządkowy | Praca w Słowacji

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Zobacz profil
Bratysława (Słowacja)
Mapa
MIEJSCE PRACY
Praca stacjonarna
WAKATY
powyżej 15 kandydatów
TYP UMOWY
Umowa zlecenie
WYMIAR PRACY
Pełny etat
WYNAGRODZENIE
do 1 000 € brutto / rbh
Oferta ważna 5 dni
do 25.04.2024 10:04

Szukamy Pracowników Porządkowych do utrzymywania czystości na hali magazynowej!
Lokalizacja: Słowacja

Zakres obowiązków

  • prace porządkowe na magazynie.

Wymagania

  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • wynagrodzenie 1000 euro za miesiąc,
  • pracę od poniedziałku do soboty,
  • zatrudnienie w słowackim podmiocie,
  • pomoc w relokacji i przygotowaniu niezbędnych dokumentów,
  • wsparcie koordynatora przez cały okres zatrudnienia.
AB OVO Solutions, to agencja pracy z Wrocławia, wspierająca firmy z całej Polski w procesie rekrutacji i zatrudniania pracowników od 2017 roku. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Działamy zgodnie prawem i pełni legalnie. Naszym głównym celem jest wprowadzenie nowej jakości na polski rynek rekrutacyjny.
Agencja zatrudnienia
z nami od 2022 roku
Masz pytanie odnośnie oferty?