Praca | Operator Wózka Widłowego | Nowa Wieś Wrocławska

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Zobacz profil
Nowa Wieś Wrocławska (Dolnośląskie)
Mapa
Praca stacjonarna
Umowa o pracę
Pełny etat
PLN
4 900 - 5 000 zł brutto/mies.
Oferta ważna 14 dni

Dla naszego klienta, członka Związku Pracodawców Transport i Logistyka Polska, który jest również laureatem prestiżowej nagrody Redakcji dziennika Rzeczpospolita, przyznawanej najlepszym firmom w kategorii Rozwój Infrastruktury, poszukujemy osób na stanowisko: OPERATOR/KA WÓZKA WIDŁOWEGO

 

Jeśli posiadasz uprawnienia UDT, szukasz stabilnej pracy i miejsca, w którym zostaniesz na dłużej, świetnie trafiłeś/aś!

Lokalizacja: Nowa Wieś Wrocławska, ul. Ryszarda Chomicza

Na tym stanowisku będziesz zajmować się:
 • rozładunkiem i załadunkiem towarów za pomocą wózka widłowego,

 • kompletacją ładunków na magazynie,

 • kontrolą jakościową przygotowanego towaru,

 • dbaniem o porządek na magazynie.

Aplikuj, jeśli:
 • posiadasz uprawnienia UDT (WJO2, WJO1),

 • posiadasz doświadczenie w pracy na wózkach jezdniowych,

 • doświadczenie w pracy na wózku wysokiego składowania będzie dodatkowym atutem!

Co zyskujesz, dzięki pracy z Nami?
 • umowę o pracę NA START,

 • pracę od poniedziałku do piątku (3 zmiany) z wolnymi weekendami,

 • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),

 • prywatną opiekę medyczną z dostępem do świetnych specjalistów,

 • pakiet Multisport dla aktywnych,

 • pracę w nowoczesnym magazynie,

 • pracę w zgranym zespole o małej rotacji - bardzo cenimy sobie dobrą atmosferę pracy!

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie wahaj się i prześlij CV - skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły.

Poznaj nasz zespół, zobacz jak pracujemy i dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć!

 

Dane administratora
Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - nr certyfikatu 29042 - z siedzibą na ul. Strzegomskiej 2-4, 54-430 Wrocław (dalej również jako „Pracodawca” lub „Administrator”). Kontakt z administratorem jest możliwy poprzez e-mail: rekrutacja@abovosolutions.pl lub na podany adres siedziby, będący również adresem korespondencyjnym.

Cele i podstawy prawne przetwarzania danych
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celach rekrutacyjnych, na podstawie szczególnego przepisu prawa regulującego zbieranie danych od osoby ubiegającej się o zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (art. 6 ust. 1 lit. c RODO* w zw. z art. 221 § 1 Kodeksu Pracy), czyli w przypadku oferowania zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, tj.: imię̨ (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Pana/Panią oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jeżeli są one niezbędne Pracodawcy do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku lub


Okres przechowywania danych
Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, do czasu cofnięcia zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat. W przypadku zakończenia procesu rekrutacyjnego, gdy nie była wyrażana dodatkowa zgoda na przyszłe procesy rekrutacyjne lub cofnięcia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w formie archiwizacji, w celach dowodowych, przez okres właściwy dla upływu przedawnienia roszczeń, który wynosić będzie maksymalnie 5 lat.

Przysługujące uprawnienia
Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem. Powyższe żądania prosimy kierować na adres email podany w sekcji Dane administratora.
Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

* RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Zewnętrzne aplikowanie
Pracodawca udostępnia aplikowanie poprzez swoją stronę internetową. Po kliknięciu przycisku Aplikuj teraz zostaniesz tam przeniesiony.
Dodatkowe informacje
System wynagrodzeń: Stała podstawa + premia
Wymagane doświadczenie: Nie
Praca w godzinach nocnych: Tak
Tryb wynagrodzeń: miesięczne
Praca w dni robocze
Praca zmianowa: Tak
AB OVO Solutions, to agencja pracy z Wrocławia, wspierająca firmy z całej Polski w procesie rekrutacji i zatrudniania pracowników od 2017 roku. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Działamy zgodnie prawem i pełni legalnie. Naszym głównym celem jest wprowadzenie nowej jakości na polski rynek rekrutacyjny. 
Pracodawca AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o.
Agencja zatrudnienia
Z nami od 2022 roku
Zapisz
Zewnętrzne aplikowanie
Pracodawca udostępnia aplikowanie poprzez inną stronę internetową. Po kliknięciu przycisku Aplikuj teraz zostaniesz tam przeniesiony.
Dodatkowe informacje
System wynagrodzeń: Stała podstawa + premia
Wymagane doświadczenie: Nie
Praca w godzinach nocnych: Tak
Tryb wynagrodzeń: miesięczne
Praca w dni robocze
Praca zmianowa: Tak
JOB ALERT
Powiadomienia o podobnych
ofertach pracy