Praca | Key Account Manager | Hybrydowa

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Zobacz profil
Warszawa (Mazowieckie)
Mapa
Praca hybrydowa
Menedżer
Umowa o pracę
Pełny etat
PLN
12000 zł brutto/mies.
Oferta ważna 21 dni

Jakość, precyzja i ponadczasowość. W tych trzech słowach zamyka się wszystko, co jest związane z naszą marką, która od ponad dwóch dekad dostarcza klientom najwyższej jakości odzież. Detale mają dla nas ogromne znaczenie, dlatego każdy etap produkcji prowadzony jest przez najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

Dołącz do naszego zespołu w roli KEY ACCOUNT MANAGERA i rozwijaj się w branży odzieżowej!

Miejsce pracy zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu - ul. Mokotowska.

Będziesz zajmować się pozyskiwaniem i obsługą klientów, realizacją strategii sprzedażowej oraz planowaniem działań marketingowych.

Z perspektywy umiejętności i kompetencji oczekujemy:
 • doświadczenia w pracy na stanowisku Key Account Managera,

 • doświadczenia w pracy z odzieżą i/lub bielizną,

 • doświadczenie w pracy na rynkach UE będzie dodatkowym atutem!

Czym będziesz się zajmować?
 • przygotowywaniem i realizacją strategii sprzedażowej dla kluczowych klientów;

 • pozyskiwaniem i obsługą klientów na rynku UE,

 • realizacją założonego wyniku sprzedaży,

 • raportowaniem i analizą wyników sprzedaży,

 • kontrolą płatności przy współpracy z Działem Operacyjnym,

 • planowaniem działań marketingowych dla kluczowych klientów w uzgodnieniu z Działem Marketingu.

Co zyskujesz pracując z nami?
 • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub w formie kontraktu B2B, bezpośrednio u pracodawcy,

 • hybrydowy tryb pracy,

 • pracę od poniedziałku do piątku - każdy weekend będziesz mógł/mogła poświęcić na ważne dla siebie sprawy!

 • stałe godziny pracy - od 09:00 do 17:00,

 • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od Twojego doświadczenia,

 • świetnie zlokalizowane miejsce pracy ul. Mokotowska (Śródmieście w Warszawie).

Jeśli myślisz, że Twój profil odpowiada naszym oczekiwaniom, aplikuj! Biorąc udział w rekrutacji, otrzymujesz wsparcie dedykowanego rekrutera, który odpowie na wszystkie pytania związane z zatrudnieniem oraz przeprowadzi Cię przez każdy etap rekrutacji, aż do momentu zatrudnienia!

 

 

Dane administratora
Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - nr certyfikatu 29042 - z siedzibą na ul. Strzegomskiej 2-4, 54-430 Wrocław (dalej również jako „Pracodawca” lub „Administrator”). Kontakt z administratorem jest możliwy poprzez e-mail: rekrutacja@abovosolutions.pl lub na podany adres siedziby, będący również adresem korespondencyjnym.

Cele i podstawy prawne przetwarzania danych
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celach rekrutacyjnych, na podstawie szczególnego przepisu prawa regulującego zbieranie danych od osoby ubiegającej się o zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (art. 6 ust. 1 lit. c RODO* w zw. z art. 221 § 1 Kodeksu Pracy), czyli w przypadku oferowania zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, tj.: imię̨ (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Pana/Panią oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jeżeli są one niezbędne Pracodawcy do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku lub


Okres przechowywania danych
Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, do czasu cofnięcia zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat. W przypadku zakończenia procesu rekrutacyjnego, gdy nie była wyrażana dodatkowa zgoda na przyszłe procesy rekrutacyjne lub cofnięcia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w formie archiwizacji, w celach dowodowych, przez okres właściwy dla upływu przedawnienia roszczeń, który wynosić będzie maksymalnie 5 lat.

Przysługujące uprawnienia
Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem. Powyższe żądania prosimy kierować na adres email podany w sekcji Dane administratora.
Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

* RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Zewnętrzne aplikowanie
Pracodawca udostępnia aplikowanie poprzez swoją stronę internetową. Po kliknięciu przycisku Aplikuj teraz zostaniesz tam przeniesiony.
Dodatkowe informacje
Wymagane doświadczenie: Tak
Praca w dni robocze
AB OVO Solutions, to agencja pracy z Wrocławia, wspierająca firmy z całej Polski w procesie rekrutacji i zatrudniania pracowników od 2017 roku. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Działamy zgodnie prawem i pełni legalnie. Naszym głównym celem jest wprowadzenie nowej jakości na polski rynek rekrutacyjny. 
Pracodawca AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o.
Agencja zatrudnienia
Z nami od 2022 roku
Zapisz
Zewnętrzne aplikowanie
Pracodawca udostępnia aplikowanie poprzez inną stronę internetową. Po kliknięciu przycisku Aplikuj teraz zostaniesz tam przeniesiony.
Dodatkowe informacje
Wymagane doświadczenie: Tak
Praca w dni robocze
JOB ALERT
Powiadomienia o podobnych
ofertach pracy