Operator Wózka Widłowego

PreZero Polska Sp. z o.o. Zobacz profil
Gliwice (Śląskie)
Mapa
Praca stacjonarna
Operator maszyn i urządzeń
Umowa o pracę
Pełny etat
Oferta ważna 28 dni
Zakres obowiązków:
  • Transport odpadów, pojemników i koszy na odpady po terenie zakładu do wyznaczonych miejsc gromadzenia odpadów;

  • Przygotowywanie odpadów do wysyłki (ręczny załadunek kontenerów odpadami w postaci makulatury, drewna, odpadów zmieszanych, zabezpieczenie, pakowanie);

  • Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych z wykorzystaniem wózka widłowego;

  • Kontrola sprawności technicznej wózków, pojemników odpadowych oraz pozostałych urządzeń służących do realizacji zadań;

  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscach zbierania i gromadzenia odpadów.

Wymagania:
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych;

  • Uprawnienia do wymiany butli gazowej;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie;

  • Uczciwość i sumienność;

  • Punktualność i dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00);

  • Gotowość do pracy fizycznej;

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe (jesteśmy otwarci na kandydatów z uprawnieniami, bez doświadczenia).

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Rynkowe wynagrodzenie;

  • Pakiet opieki medycznej;

  • Karnety sportowe.

Zewnętrzne aplikowanie
Pracodawca udostępnia aplikowanie poprzez swoją stronę internetową. Po kliknięciu przycisku Aplikuj teraz zostaniesz tam przeniesiony.
PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.
Masz pytanie odnośnie oferty?
BHP / Ochrona środowiska
Z nami od 2022 roku
Pracodawca udostępnia aplikowanie poprzez inną stronę internetową. Po kliknięciu przycisku Aplikuj teraz zostaniesz tam przeniesiony.
JOB ALERT
Powiadomienia o podobnych
ofertach pracy