Oferta pracy Operator wózka widłowego z UDT

Operator wózka widłowego z UDT

M-Serwis Sp. z o.o. Komorniki (Wielkopolskie)
Mapa
26 zł brutto / rbh
Pracownik fizyczny
Umowa zlecenie
Pełny etat
5 dni do końca
Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Rozwijamy się i pracujemy dla naszych Klientów od 2001 roku, z taką samą pasją i zaangażowaniem jak na początku działalności. Obserwując nowe trendy na rynku pracy, w branży HR, zatrudnianiu pracowników, obsłudze kadrowo – płacowej, zyskaliśmy pewność, że to co robimy ma sens i jest korzystne zarówno dla pracodawców jak i pracowników. Nasz zespół składa się z ekspertów i specjalistów w dziedzinach kadr i płac, rekrutacji, psychologii, doradztwa personalnego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi i systemów informatycznych. Profesjonalnie rozwiązujemy problemy. Nieskomplikowany i szybki proces decyzyjny pozwala nam na natychmiastową i skuteczną reakcję na potrzeby naszych Klientów.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta osobę na stanowisko: Operator wózka widłowego z UDT

Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania

Wymagania:
  • Zaangażowania w obowiązki,
  • Doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego,
  • Uprawnienia UDT- wymóg konieczny,
  • Przestrzegania zasad BHP.
Zakres obowiązków:
  • Transportowanie produktów z wykorzystaniem wózka widłowego,
  • Rozładunek/ załadunek towarów w skazane miejsce.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu na umowę zlecenie z możliwością późniejszego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w systemie I zmianowym w godzinach 22:00-06:00,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 26zł/h brutto.
Dodano: 25 dni temu
ID: 23012  |  Odsłon: 54
Masz pytanie odnośnie oferty? Napisz wiadomość.

Twoje imię*:
Adres e-mail*:

Treść wiadomości*:
Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności serwisu. *

23012/m_z7wvrXehAycjFZ7.webp
60-835 Poznań, ul. Mickiewicza 27/2