Operator Wózka Widłowego - Sortowacz

PreZero Polska Sp. z o.o. Zobacz profil
Ruda Śląska (Śląskie)
Mapa
Praca stacjonarna
Operator maszyn / montażu
Umowa o pracę
Pełny etat
Oferta ważna 17 dni

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Zakres obowiązków:
  • Odbiór i transport odpadów wózkiem widłowym na linii produkcyjnej;
  • Zlecanie telefoniczne wywozów odpadów do biura obsługi;
  • Załadunek odpadów na paletach wózkiem widłowym,
  • Segregacja surowców wtórnych.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej,
  • Uprawnienia UDT kl. II WJO.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Rynkowe wynagrodzenie.
Zewnętrzne aplikowanie
Pracodawca udostępnia aplikowanie poprzez swoją stronę internetową. Po kliknięciu przycisku Aplikuj teraz zostaniesz tam przeniesiony.
Dodatkowe informacje
System wynagrodzeń: Stała podstawa
Wymagane doświadczenie: Nie
Tryb wynagrodzeń: miesięczne
Praca w dni robocze, weekendy
Praca zmianowa: Tak
Masz pytanie odnośnie oferty?
BHP / Ochrona środowiska
Z nami od 2022 roku
Pracodawca udostępnia aplikowanie poprzez inną stronę internetową. Po kliknięciu przycisku Aplikuj teraz zostaniesz tam przeniesiony.
JOB ALERT
Powiadomienia o podobnych
ofertach pracy