Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!
Oferta pracy Operator produkcji

Operator produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o. Wrocław Wrocław (Dolnośląskie)
Mapa
5 250 - 5 850 zł brutto / mies.
Pracownik produkcji
Umowa o pracę
Pełny etat
15 dni do końca

Praca dla osób z doświadczeniem na produkcji

Zarabiaj do 5850 zł brutto i korzystaj z benefitów: darmowy dojazd, tanie obiady, wczasy pod gruszą, dodatkowe urlopy i wiele innych!

Zgłoś się już dziś - liczba miejsc ograniczona.

Lokalizacja: Nowa Wieś Wrocławska (organizujemy darmowy dojazd)

Zakres obowiązków:
  • obsługa  linii produkcyjnej
  • obsługa komputera
Wymagania:
  • książeczka sanepidu lub gotowość do wyrobienia,
  • gotowości do pracy w systemie 12h (4 dni pracy/4 dni wolnego)

Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe 4400-5000 zł brutto w zależności od Twojego doświadczenia
  • premia do 600 zł brutto
  • ekstra dodatek do godzin nocnych do 250 zł brutto
  •  umowę o pracę (bezpośrednio z zakładem pracy)
  • bogaty pakiet korzyści: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, program socjalny, pracowniczy program emerytalny, wczasy pod gruszą, dodatkowe urlopy i wiele więcej
  • dofinansowanie do obiadów
  • możliwości uzyskania uprawnień UDT i SEP
  • darmowy dojazd pracowniczy z Wrocławia i innych 50 miejscowości m.in. Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Ząbkowic Śl., Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Łagiewnik, Niemczy, Ciepłowodów, Trzebnicy.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Dodano: 15 dni temu
ID: 27526  |  Odsłon: 37
27526/m_gYbBY9r3uVXdLUB.webp
50-022 Wrocław, ul.Komandorska 12
Dodatkowe informacje
Tryb wynagrodzeń: miesięczne