Oferta pracy Operator produkcji

Operator produkcji

M-Serwis Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie)
Mapa
3700 zł brutto / mies.
Pracownik fizyczny
Umowa o pracę
Pełny etat
17 dni do końca
Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Rozwijamy się i pracujemy dla naszych Klientów od 2001 roku, z taką samą pasją i zaangażowaniem jak na początku działalności. Obserwując nowe trendy na rynku pracy, w branży HR, zatrudnianiu pracowników, obsłudze kadrowo – płacowej, zyskaliśmy pewność, że to co robimy ma sens i jest korzystne zarówno dla pracodawców jak i pracowników. Nasz zespół składa się z ekspertów i specjalistów w dziedzinach kadr i płac, rekrutacji, psychologii, doradztwa personalnego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi i systemów informatycznych. Profesjonalnie rozwiązujemy problemy. Nieskomplikowany i szybki proces decyzyjny pozwala nam na natychmiastową i skuteczną reakcję na potrzeby naszych Klientów.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta osobę na stanowisko: Operator produkcji

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Oczekujemy od Ciebie:
  • Znajomości j.polskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie IV brygadowym.
Zakres obowiązków:
  • Praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy,
  • Montaż podzespołów elektronicznych,
  • Kontrola produkowanych części.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • Pracę w renomowanej firmie z wieloletnią tradycją,
  • Wynagrodzenie 3700zł brutto + dodatki + premie,
  • System pracy III zmianowy (6-14, 14-22, 22-6),
  • Perspektywa stałego zatrudnienia,
  • Praca od poniedziałku do piątku.
Dodano: 13 dni temu
ID: 23799  |  Odsłon: 29
Masz pytanie odnośnie oferty? Napisz wiadomość.

Twoje imię*:
Adres e-mail*:

Treść wiadomości*:
Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności serwisu. *

23799/m_xyb5uSDMXjMuuPJ.webp
60-835 Poznań, ul. Mickiewicza 27/2