Operator produkcji - UoP + transport

SUMEO Sp. z o.o. Zobacz profil
Września (Wielkopolskie)
Mapa
Praca stacjonarna
Operator maszyn / montażu
Umowa o pracę
Pełny etat
PLN
4 030 - 6 500 zł brutto / mies.
Zapraszamy pracowników z Ukrainy
Запрошуємо людей з України
Oferta ważna 23 dni

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje dla swojego klienta na terenie Robakowa.

Zakres obowiązków:
  • pakowanie i rozpakowywanie produktów,
  • przezbrajanie i obsługa maszyn oraz utrzymanie ich w ciągłym ruchu,
  • przygotowywanie środków produkcji do realizacji zlecenia,
  • dbanie o racjonalne zużycie materiałów do produkcji,
  • przestrzeganie norm jakościowych oraz ilościowych w wykonywanej pracy,
  • prowadzenie czynności kontrolnych zgodnie z przyjętym planem kontroli jakości,
  • dopuszczanie poszczególnych nadruków do produkcji seryjnej,
  • terminowa realizacja zadań wnikających z planu produkcyjnego.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej/magazynie (lub pracy fizycznej),
  • brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej,
  • dyspozycyjność do pracy stałej,
  • skrupulatność,
  • chęci do pracy,
  • dokładność,
  • rzetelność.
Oferujemy:
  • umowa o pracę: 24 zł/h brutto,
  • praca na 3 zmiany,
  • premia jakościowa - do 150 zł brutto,
  • premia specjalna,
  • darmowy dojazd do/z pracy (trzy przystanki we Wrześni oraz jeden w Nekli),
  • dopłata za dojazd we własnym zakresie,
  • ekwiwalent za pranie,
  • dodatki za pracę w nocy.

Rekrutacja trzystopniowa:

  1. Rozmowa telefoniczna lub spotkanie w biurze rekrutacji (Poznań, ul. Bułgarska 63),
  2. Wizyta w zakładzie pracy, rozmowa z brygadzistą, zwiedzanie zakładu (Robakowo),
  3. Skierowanie na badania, dopełnienie formalności, podpisanie umowy w biurze rekrutacji (Poznań, ul. Bułgarska 63).
Dodatkowe informacje
Wymagane doświadczenie: Tak
Elastyczny czas pracy: Tak
Praca w godzinach nocnych: Tak
Praca zmianowa: Tak
Agencja Pracy Tymczasowej Sumeo powstała w 2019 roku, została założona w oparciu o osoby posiadające doświadczenie w branży zarówno APT, jak i produkcyjno-logistycznej, czy też obsługi kadrowo-płacowej. Od początku swojego istnienia Agencja operuje wyłącznie na lokalnym rynku, obsługując firmy z branż: produkcji, magazynowania, transportu osób, kurierskiej, finansowej, wyłącznie na terenie miasta Poznania, oraz najbliższych okolic. Zatrudniamy również osoby z lekkimi niepełnosprawnościami, obcokrajowców (z własnym mieszkaniem) i pomagamy uzupełnić dokumenty legalizacyjne.
Masz pytanie odnośnie oferty?
Agencja zatrudnienia
Z nami od 2022 roku
JOB ALERT
Powiadomienia o podobnych
ofertach pracy