Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!
Oferta pracy Operator maszyn / stała praca / 5000 zł - 6000 zł

Operator maszyn / stała praca / 5000 zł - 6000 zł

Randstad Polska o. Wrocław Profil firmy
Wrocław (Dolnośląskie)
Mapa
Randstad Polska o. Wrocław Wrocław (Dolnośląskie)
Mapa
5 000 - 6 000 zł brutto / mies.
Operator maszyn / montażu
Umowa o pracę
Pełny etat
21 godz. do końca

Znasz oznaczenie średnicy, chropowatości i tolerancji na rysunku? Potrafisz zmierzyć detale suwmiarką, a może znane Ci są inne narzędzia pomiarowe? Mamy dla Ciebie pracę - i dla fachowca i dla osoby po szkole. Dołącz do nas, bo właśnie uruchamiamy nową produkcję. Tu pracuje się latami, dobrze się zarabia i rozwija zawodowo.

Zakres obowiązków:
  • obsługa urządzeń do produkcji elementów metalowych,
  • kontrola części zgodnie z dokumentacją.
Wymagania:
  • znajomości rysunku technicznego (oznaczenie średnicy, chropowatości, kierunku, wymiarów),
  • znajomości narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, średnicówka i inne),
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6).
Oferujemy:
  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie 5000-6000 zł brutto na start,
  • pakiet korzyści: karta sportowa, prywatna opieka medyczna,
  • praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy,
  • szkolenia i wdrożenie na najwyższym poziomie,
  • program emerytalny, wczasy pod gruszą,
  • premie kwartalne i świąteczne,
  • stołówka na terenie zakładu.

Zadzwoń/napisz pod nr 667 800 096, aby dostać pracę w super firmie! Warto.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Odświeżono 1 dzień temu
ID: 31117  |  Odsłon: 80  |  Zgłoś
Masz pytanie odnośnie oferty?
Branża: Agencja zatrudnienia
Z nami od 2022 roku
Wakaty: Mniej niż 5 kandydatów
JOB ALERT
Powiadomienia o podobnych
ofertach pracy