Oferta pracy Oczyszczacz/Szlifierz/Obcinacz odlewów - BEZ DOŚWIADCZENIA!

Oczyszczacz/Szlifierz/Obcinacz odlewów - BEZ DOŚWIADCZENIA!

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp.k. Stalowa Wola (Podkarpackie)
Mapa
Pracownik fizyczny
Umowa o pracę
Pełny etat
21 dni do końca
Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Halo, halo!

STALOWA WOLA!

Pracownik poszukiwany!

Masz dość dotychczasowej pracy?

A może chciałbyś więcej zarabiać?

Albo szukasz nowej?

Jeżeli tak, przeczytaj co możemy Ci zaproponować!

Dla naszego nowego Klienta poszukujemy: OCZYSZCZACZY/SZLIFIERZY/WYBIJACZY ODLEWÓW.

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Zapewniamy:

- pracę w atrakcyjnym systemie trzyzmianowym,

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ze wszystkimi składkami,

- darmowy dojazd pracowniczy - jeśli mieszkasz daleko,

- każda nadgodzina płatna 100%,

- gwarantowana podwyżka po 6 miesiącach!

- pełne przeszkolenie stanowiskowe,

- zatrudnienie bezpośrednio u klienta.

Obowiązki:

- obcinanie nadlewów

- oczyszczanie mniej skomplikowanych odlewów

UWAGA!

Wystarczy, że masz CHĘĆ do pracy!

Nie wymagamy doświadczenia.

Zainteresowany? Wyślij do nas swoje CV!

Dodano: 40 dni temu
ID: 22036  |  Odsłon: 42
Masz pytanie odnośnie oferty? Napisz wiadomość.

Twoje imię*:
Adres e-mail*:

Treść wiadomości*:
Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności serwisu. *

22036/m_nWggfsTEoP6V5j4.webp
53-609 Wrocław, Fabryczna 17
Dodatkowe informacje