Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!
Oferta pracy Monter urządzeń chłodniczych

Monter urządzeń chłodniczych

Randstad Polska Sp. z o.o. Wrocław Wrocław (Dolnośląskie)
Mapa
4 200 - 4 700 zł brutto / mies.
Pracownik produkcji
Umowa o pracę
Pełny etat
7 dni do końca
Wymagane doświadczenie: Mile widziane
Praca w godzinach nocnych: Nie
Elastyczny czas pracy: Nie

Pilnie poszukujemy: monterów i elektryków

Docenimy Twoje doświadczenie (wyższa stawka na start).Bez doświadczenia - tu stopniowo możesz się wdrażać i coraz więcej zarabiać.

Lokalizacja: Nowa Wieś Wrocławska

darmowy dojazd pracowniczy z Wrocławia

Zakres obowiązków:

zadania

  • montaż komponentów do podstawy lub obudowy urządzenia
  • skręcanie części do urządzeń
Wymagania:

oczekujemy

  • znajomości prostych elektronarzędzi np. wiertarki, wkrętarki
  • mile widziane doświadczenie na produkcji lub montażu
Oferujemy:

oferujemy

  • umowę o pracę i stabline zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie - od 3800 zł brutto na start i więcej w zależności od umiejętności + dodatki = 4700 zł lub więcej
  • praca na 1 zmianie (6-14)
  • dodatek za gotowość do pracy na drugiej zmianie +400 zł
  • premia miesięczna +300 zł do pensji
  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • możliwość dodatkowego zarobku dla chętnych
  • opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, wczasy pod gruszą
  • podwyżki wynagrodzenia wraz ze zdobywaniem umiejętności

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Dodano: 23 dni temu
ID: 27352  |  Odsłon: 38
27352/m_A0b4n4ZTGv0sQBJ.webp
50-022 Wrocław, ul.Komandorska 12
Dodatkowe informacje
System wynagrodzeń: Stała podstawa + premia
Tryb wynagrodzeń: miesięczne
Godziny pracy od 6:00 do 14:00
Praca w dni robocze