Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!
Oferta pracy Monter OZE
Rekrutacja online

Monter OZE

NOVA Energy Wrocław (Dolnośląskie)
Mapa
4 000 - 13 000 zł netto / mies.
Operator maszyn / montażu
Umowa o pracę
Pełny etat
7 dni do końca
Wymagane doświadczenie: Mile widziane
Elastyczny czas pracy: Tak

Jesteśmy firmą z międzynarodowymi korzeniami, aktualnie budującą mocną pozycję w Polsce. Nazywamy się Nova Energy, a zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii oraz pomp ciepła na terenie Beneluxu i Polski. Aktualnie poszukujemy monterów oraz hydraulików. Zapewnimy Ci zestaw potrzebnych narzędzi i spełnimy Twoje życzenia, aby dobrze Ci się u nas pracowało. Zapraszamy do kontaktu - to nic nie kosztuje, a może Ci się u nas spodoba.

Zakres obowiązków
  • Prowadzenie robót zgodnie z harmonogramem i projektem
  • Dokładne i estetyczne wykonywanie prac
  • Bieżące raportowanie realizacji prac
  • Wypełnianie dokumentacji pomontażowej (protokoły, zdjęcia)
  • Współpraca z pozostałymi członkami ekipy montażowej
Wymagania
  • Mile widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej
  • Mile widziane aktualne badania do pracy na wysokości
Oferujemy
  • Pracę w okolicach Wrocławia oraz możliwość wyjazdów do Belgii
  • Zestaw potrzebnych narzędzi
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju umiejętności w doświadczonym zespole
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Prowizje za wykonane prace
  • Elastyczne godziny pracy
Dodano: 23 dni temu
ID: 27306  |  Odsłon: 88
27306/m_lNZ6JcuWvgG9fCi.webp
55-011 Siechnice, Opolska 30/48