Oferta pracy Poszukiwany malarz

Poszukiwany malarz

HS Partners Sp. z o.o. Australia
Mapa
30 - 50 $ netto / rbh
Pracownik fizyczny
Umowa o pracę
Pełny etat
7 dni do końca
Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Agencja pośrednictwa pracy HS Partners dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko: Malarz

Miejsce pracy: Australia

Wymagania:
  • doświadczenie na w/w stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • pewna osoba która chcę wyjechać do Australii,
  • poszukiwana osoba młoda, kontaktowa, zdecydowana,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Zakres obowiązków:
  • malowanie,
  • przygotowywanie powierzchni do malowania - malowanie ściany listwy, drzwi.
Oferujemy:
  • wypłaty: tygodniówki to około 1200 dolarów tygodniowo przy najniższej stawce,
  • praca 5 dni w tygodniu, po 8 godz dziennie - 40 godzin tygodniowo (praca od poniedziałku do piątku,
  • weekendy wolne jeśli ktoś chce może też pracować w sobotę.

Zakwaterowanie: pomoc od pracodawcy w zorganizowaniu.

Wyślij swoje aktualne CV na adres mailowy wspolpraca.hspartners@gmail.com

lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 730 555 197

Dodano: 51 dni temu
ID: 20752  |  Odsłon: 131
Masz pytanie odnośnie oferty? Napisz wiadomość.

Twoje imię*:
Adres e-mail*:
Telefon kontaktowy:

Treść wiadomości*:
Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności serwisu. *
20752/m_z2xtJCb0hVEwgBG.webp
44-100 Gliwice, Wyszyńskiego 11/207B
Dodatkowe informacje
Wymagane doświadczenie: Tak
Praca w dni robocze, soboty
Praca w godzinach nocnych: Nie
Praca zmianowa: Nie
Elastyczny czas pracy: Nie