Kontroler jakości

AIGO-TEC Sp. z o.o. Zobacz profil
Września (Wielkopolskie)
Mapa
Praca stacjonarna
Specjalista (mid)
Umowa o pracę
Pełny etat
Oferta ważna 7 dni
Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko kontroler jakości

Oferty z dopiskiem „Kontroler Jakości” prosimy kierować pod podany adres, najpóźniej do dnia 23.04.2023r.

Do przesłanej oferty należy dołączyć oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych. Miejse pracy Nekla.

Zakres obowiązków
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów.

  • prowadzenie kontroli planowych, doraźnych i sprawdzających na poszczególnych etapach produkcji seryjnej,

  • dokumentowanie i archiwizacja przeprowadzonych kontroli i badań,

  • ocena wyrobu gotowego.

Wymagania
  • wykształcenie minimum średnie, najlepiej techniczne,

  • umiejętność dokonywania pomiarów narzędziami kontrolno-pomiarowymi,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze produkcji,

  • sumienność i dokładność w pracy,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • otwartość na nowe wyzwania, gotowość do dalszego rozwoju osobistego.

Oferujemy
  • umowę o pracę,

  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,

  • dojazd do pracy z Wrześni i Środy Wlkp.,

  • dodatkowe świadczenia płacowe i pozapłacowe w ramach tzw. „pakietu socjalnego”

Klientom z sektora motoryzacyjnego i przemysłowego AIGO-TEC oferuje wyrafinowane, techniczne i wysokiej jakości kompletne rozwiązania, funkcjonalnie niezawodne i indywidualnie dostosowane do partnera i wykonywanego zadania. Od małych do dużych serii, zawsze z najwyższą precyzją, AIGO-TEC towarzyszy klientowi przez cały proces rozwoju produktu.
Pracodawca AIGO-TEC Sp. z o.o.
Masz pytanie odnośnie oferty?
Mechanika / Lakiernictwo
Z nami od 2023 roku
JOB ALERT
Powiadomienia o podobnych
ofertach pracy