Oferta pracy Kierownik lub Asystent kierownika (branża drogowa)

Kierownik lub Asystent kierownika (branża drogowa)

Oferta prywatna
Polska, Łuków
Mapa
Budownictwo / Remonty
Umowa o pracę
Pełny etat
Kierownik/koordynator
11 dni do końca

Poszukujemy Kierownika lub Asystenta Kierownika Robót Drogowych.

Zatrudnienie w dogodniej formie, z możliwością stałej współpracy.

Wymagania:
  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność.
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie (współprowadzenie) robót budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczną, harmonogramem oraz budżetem,
  • przygotowywanie dokumentacji inwestycji oraz raportowanie postępu prac,
  • organizacja pracy i kierowanie pracą podległych pracowników,
  • kontrola jakości wykonywanych prac,
  • zamawianie materiałów,
  • wykonywanie obmiarów,
  • nadzór nad bezpieczeństwem na budowie i prawidłowym oznakowaniem.

Warunki finansowe: zależne od doświadczenia i umiejętności. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem portalu.

Kontakt telefoniczny w dni robocze w godzinach 07.00 – 16.00

Telefon: 25 798 40 62

Dodano: 19 dni temu
ID: 23008  |  Odsłon: 37
Masz pytanie odnośnie oferty? Napisz wiadomość.

Twoje imię*:
Adres e-mail*:

Treść wiadomości*:
Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności serwisu. *

CIEKAWA OFERTA?
Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!

Dodatkowe informacje
Praca w godzinach nocnych: Nie