Hydraulik / Instalator z doświadczeniem

Prowable Sp. z o.o. Zobacz profil
Kalisz (Wielkopolskie)
Mapa
Praca stacjonarna
Specjalista (mid)
Umowa o pracę
Pełny etat
PLN
4 000 - 8 000 zł brutto/mies.
Szukamy do 5 kandydatów
Oferta ważna 25 dni
Opis stanowiska:
  • Prace prowadzone są na terenie praca na terenie Kalisza i okolic;
  • Montaż instalacji kanalizacyjnych;
  • Montaż instalacji grzewczych;
  • Montaż instalacji wodnych.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Czynne prawo jazdy kat B;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność i punktualność;

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi;

  • Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia;

  • Umiejętność wykonywania prac instalacyjnych na armaturze wod-kan;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej – mile widziana.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Zapewniamy długoterminowe zatrudnienie, stałe comiesięczne zarobki;

  • Dobrą stawkę godzinową, ustaloną w zależności od umiejętności kandydata;

  • Terminową wypłatę wynagrodzenia;

  • Codzienny wyjazd i powrót;
  • Ubranie robocze.

Dodatkowe informacje
System wynagrodzeń: Stała podstawa
Tryb wynagrodzeń: miesięczne
Nasza fachowa kadra pracownicza to osoby o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu. Z ich pomocą dobieramy najlepsze pod względem technicznym i ekonomicznym urządzenia, takie jak pompy ciepła, rekuperację, klimatyzatory oraz panele fotowoltaiczne. Następnie, dzięki ich odpowiedniemu rozmieszczeniu zapewniamy Klientom możliwie najwięcej korzyści. Montaż nowych rozwiązań wykonujemy zawsze zgodnie z osobistymi preferencjami Klientów. Kiedy jednak widzimy lepsze propozycje, świadczymy fachowe doradztwo.
Masz pytanie odnośnie oferty?
Budownictwo / Remonty
Z nami od 2023 roku