Oferta pracy Dyspozytor

Dyspozytor

Oferta prywatna Łódź (Łódzkie)
Mapa
Kierownik/koordynator
Umowa zlecenie
Pełny etat
5 dni do końca
Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!
Opis stanowiska:
  • koordynowanie pracy techników (przydzielanie/zamykanie zleceń),
  • praca na dedykowanym programie komputerowym OCL,
  • raportowanie z przebiegu pracy,
  • praca w systemie zmianowym 8 lub 12 godzinnym,
  • po szkoleniu możliwość pracy zdalnej.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość obsługi komputera,
  • skrupulatność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • płatne szkolenie – od niego rozpoczynamy współpracę, bo chcemy nauczyć Cię pracy na systemie,
  • nauka wiedzy technologicznej i języka branżowego, prowadzenia zleceń od A do Z,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę – u nas nie wpadniesz w rutynę,
  • dogodne dla kandydata formy współpracy (umowa zlecenie, umowa o pracę),
  • wsparcie doświadczonych członków zespołu na każdym etapie realizowania zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy, kolejne stanowisko Starszy Dyspozytor.
Proces rekrutacji:
  • złóż aplikację lub pozostaw do siebie kontakt,
  • rozmowa telefoniczna z rekruterem,
  • rozmowa z przełożonym,
  • decyzja o zatrudnieniu.

Zapraszamy do aplikacji - złóż aplikację lub zostaw do siebie cv - oddzwonimy!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Będąc świadomym swoich praw wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”), jak również z ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000) (dalej „UODO”), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HuaPol Telekom Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Okopowej 58/72, 01-042 Warszawa (KRS 0000618646) danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji "

Dodano: 25 dni temu
ID: 23009  |  Odsłon: 51
Masz pytanie odnośnie oferty? Napisz wiadomość.

Twoje imię*:
Adres e-mail*:

Treść wiadomości*:
Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności serwisu. *

Dodatkowe informacje
Wymagane doświadczenie: Nie
Praca w godzinach nocnych: Nie