Doradca handlowy ds. produktów konopnych

INDIA COSMETICS Sp. z o.o. Zobacz profil
Praca w Polsce Gądki (Wielkopolskie)
Mapa
STANOWISKO
Specjalista (mid)
MIEJSCE PRACY
Praca stacjonarna
WAKATY
do 3 kandydatów
TYP UMOWY
Umowa o pracę
WYMIAR PRACY
Pełny etat
Oferta ważna 6 dni
do 26.04.2024 00:04

Aktualnie rozbudowujemy nasz dział sprzedaży i poszukujemy kandydatów (mile widziani studenci studiów zaocznych)  na stanowisko Doradca handlowy ds. produktów konopnych. Praca w biurze, od poniedziałku do piątku (7:00-15:00), w Gądkach, ul. Dworcowa 8A. Dogodny dojazd (biuro mieści się przy samej S11) lub PKP (Dworzec Główny PKP Poznań) lub (PKP Starołęka) do (PKP Gądki).

Zakres obowiązków

  • Budowanie bazy klientów (pełna swoboda w ich wyszukiwaniu);
  • Tworzenie oferty, adekwatnej do potrzeb danego klienta;
  • Budowanie dobrych relacji z klientami;
  • Pozyskiwanie zamówień (telefoniczne) na określone produkty Spółki (szeroki asortyment).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży;
  • Wykształcenie min. Średnie;
  • Znajomość języków obcych (min. jeden wymagany);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoka umiejętność komunikacji oraz negocjacji z klientem;
  • Umiejętność budowania dłuższej relacji z klientem;
  • Otwartość oraz zdecydowanie w działaniu.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie oparte na stabilnej podstawie 4500 zł;
  • satysfakcjonujący system prowizyjny (jeśli będziesz zaangażowany, możesz zarobić 10 000 zł i więcej);
  • Stabilne zatrudnienie; możliwość umowy o pracę od pierwszego miesiąca pracy;
  • Konkursy motywacyjne dla działu Sprzedaży;
  • Praca - 7:00 do 15:00 - praca biurowa;
  • Szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży;
  • Miła atmosfera w biurze, jak i poza nim;
  • Możliwość awansu na wyższe stanowiska np. Manager sprzedaży;
  • Zniżki pracownicze na wszystkie produkty Spółki;
  • Dodatkowe benefity np. wyjścia integracyjne/wcześniejsze wyjście z pracy;
  • Możliwość udziału w Międzynarodowych Targach Konopnych;

COŚ O NAS:

  • posiadamy w swojej ofercie zarówno produkty kosmetyczne, medyczne, spożywcze oraz produkty dla zwierząt (zabawki konopne / smycze).
  • Gwałtownie się rozwijamy, zatem czekamy na osoby chcące odnieść sukces razem z INDIĄ!
Jesteśmy polskim liderem w zakresie uprawy i przetwórstwa konopi włóknistej, z której produkujemy rozmaite artykuły kosmetyczne i spożywcze. Nasze BIURO mieści się b. blisko Poznania - tylko 3 km! - Gądki (idealny dojazd autem lub pociągiem z dworca głównego w Poznaniu).
Zdrowie / Uroda
21-50 pracowników
z nami od 2023 roku
Masz pytanie odnośnie oferty?