Polecamy

Asystentka zarządu / Specjalistka ds. Administracyjnych

DiMEN s.c. Zobacz profil
Oleśnica (Dolnośląskie)
Mapa
Praca stacjonarna
Asystent(ka)
Umowa o pracę
Pełny etat
PLN
4 000 - 5 000 zł brutto/mies.
Oferta ważna 28 dni
Zakres obowiązków:
  • wystawianie faktur sprzedażowych wraz paragonami z kasy fiskalnej;

  • organizacja obiegu dokumentów, właściwa ich rejestracja oraz archiwizacja;

  • wprowadzanie płatności do fv sprzedażowych i wysyłka monitów z przypomnieniem o terminie płatności;

  • przygotowywanie paczek z płatnościami za faktury kosztowe;

  • przygotowywanie zestawień w excel;

  • ewidencja czasu pracy pracowników;

  • współpraca z biurem rachunkowym;

  • wsparcie zarządu w bieżących sprawach.

Wymagania:
  • znajomość podstawnych zasad księgowości (stawek vat na fv, funkcjonowanie stanów magazynowych, zasad wystawiania fv korekt, itp.);

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • skrupulatność i systematyczność w wykonywanych zadaniach;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • wysoka kultura osobista;

  • pozytywne podejście do klienta;

  • chęć nauki i pozytywne nastawienie do pracy.

Oferujemy:
  • umowę o pracę;

  • elastyczny czas pracy;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

  • grupowe ubezpieczenie na życie;

  • kartę Multisport;

  • bardzo dużo samodzielności w wykonywanych zadaniach;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej.

Firma Dimen jest liderem w zakresie instalacji grzewczych i chłodniczych na lokalnym rynku, w szczególności w zakresie montażu pomp ciepła. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w tej branży, a w naszych referencjach znajduje się wiele interesujących inwestycji w przemyśle z wykorzystaniem OZE. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które naszym klientom przyniosą komfort i oszczędności.
Masz pytanie odnośnie oferty?
Budownictwo / Remonty
Z nami od 2022 roku
JOB ALERT
Powiadomienia o podobnych
ofertach pracy