Oferta pracy Pracownik Techniczny - Spawacz - Ślusarz - Ruda Śląska

Pracownik Techniczny - Spawacz - Ślusarz - Ruda Śląska

PreZero Polska Sp. z o.o.
Polska, Śląskie, Ruda Śląska Operator maszyn i urządzeń
Umowa o pracę Pełny etat Oferta ważna 18 dni
Zakres obowiązków:

  • Bieżące utrzymanie ciągłości produkcyjnej instalacji technologicznej;

  • Reagowanie na awarie;

  • Spawanie elementów konstrukcyjnych;

  • Spawanie elektryczne;

  • Ręczne cięcie termiczne;

  • Bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac.

Wymagania:

  • Aktualne i potwierdzone certyfikatami uprawnienia MIG 131, MAG 135, MMA 111;

  • Aktualne i potwierdzone certyfikatem uprawnienia przepalacza gazowego;

  • Aktualna książeczka spawacza;

  • Doskonała znajomość zasad BHP;

  • Precyzja w działaniu i umiejętności manualne;

  • Zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

MILE WIDZIANE

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Uprawnienia elektryczne SEP;

  • Aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych min. kl. II WJO.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego;

  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń;

  • Bezpieczeństwo – dbamy o wysokie standardy BHP.

Opublikowano: 12 dni temu
Odsłon: 143