Oferta pracy Operator Linii Produkcyjnej - Pracownik Sortowni - Ruda Śląska

Operator Linii Produkcyjnej - Pracownik Sortowni - Ruda Śląska

PreZero Polska Sp. z o.o.
Polska, Śląskie, Ruda Śląska Operator maszyn i urządzeń
Umowa o pracę Pełny etat Oferta ważna 18 dni
Zakres obowiązków:

  • Załadunek materiału na taśmę;

  • Uczestniczenie w procesach usprawniających pracę linii;

  • Obsługa urządzeń wchodzących w skład linii technologicznej;

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych i technicznych;

  • Utrzymanie porządku hali i na stanowisku pracy;

  • Dbałość o powierzony sprzęt.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, również w weekendy;

  • Zaangażowanie;

  • Umiejętność pracy w grupie;

  • Rzetelność, pracowitość;

  • Chęć rozwijania się oraz nauki (możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach).

MILE WIDZIANE

  • Uprawnienia do obsługi ładowarek jednonaczyniowych (klasa I);

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (min. II WJO).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

Opublikowano: 12 dni temu
Odsłon: 114