Oferta pracy Grupa PreZero - Pracownik Techniczny - Grupa Serwisowa

Grupa PreZero - Pracownik Techniczny - Grupa Serwisowa

PreZero Polska Sp. z o.o.
Polska, Śląskie, Chorzów Specjalista (mid)
Umowa o pracę Pełny etat Oferta ważna 14 dni
Zakres obowiązków:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki do ZUS;

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia;

  • Bezpieczeństwo, dbamy o wysokie standardy BHP;

  • Atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego.

Pracując z nami możesz liczyć na

  • Sumienność, dokładność;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Chęci do pracy, zaangażowanie;

  • Gotowość do ewentualnej pracy zmianowej.

MILE WIDZIANE

  • Prawa jazdy kat. B;

  • Uprawnienia UDT na zwyżki.

W swojej pracy będziesz odpowiadać za

  • Wykonywanie prac związanych z czyszczeniem maszyn i urządzeń hal na terenie zakładu Pracodawcy;

  • Wykonywanie prac W zakładach obsługiwanych Klientów zgodnie z przydzielonymi zadaniami;

  • Przestrzeganie procedur, dbałość o sprzęt i jego konserwację.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś:

  • Poprzez przycisk: Aplikuj

  • Telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-14:00 pod numerem 515 224 947

Opublikowano: 16 dni temu
Odsłon: 177