Oferta pracy Grupa PreZero - Elektryk - Chorzów

Grupa PreZero - Elektryk - Chorzów

PreZero Polska Sp. z o.o.
Polska, Śląskie, Chorzów Operator maszyn i urządzeń
Umowa o pracę Pełny etat Oferta ważna 13 dni
Zakres obowiązków:

  • Bieżące utrzymanie sprawności linii produkcyjnych;

  • Dbanie o właściwą eksploatację maszyn, urządzeń i przyrządów;

  • Reagowanie na awarie;

  • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji według harmonogramów;

  • Bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe (profil elektryczny lub pokrewny);

  • Uprawnienia G1 eksploatacyjne powyżej 1 kV;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok);

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i obsługi narzędzi;

  • Zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

MILE WIDZIANE

  • Uprawnienia G1 dozorowe powyżej 1kV;

  • Uprawnienia pomiarowe;

  • Znajomość układów automatyki przemysłowej, falowników.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Rynkowe wynagrodzenie;

  • Pakiet opieki medycznej;

  • Karnety sportowe;

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

Opublikowano: 17 dni temu
Odsłon: 111